Przetarg

Rada Osiedla Zawidawie (czyt. Zadupie) ogłosiła jakiś czas temu przetarg nieograniczony na: Opracowanie Koncepcji Programowo Przestrzennej budowy łącznika ul. Krzywoustego z ul. Litewską we Wrocławiu "03270 - Łącznik Litewska - Krzywoustego". Postanowiliśmy wystartować.

Na stronie internetowej Zawidawia można wyczytać, że oto poszukuje się wybitnych planistów inżynierów do zaprojektowania łącznika pomiędzy dwiema wymienionymi wyżej ulicami. Koncepcja powinna być programowo - przestrzenna według założeń wyśmienitych specjalistów w Radzie. Nie wiemy co specjaliści mieli dokładnie na myśli, ale mimo wszystko postanowiliśmy spróbować naszych sił i stanąć do przetargu.
Nasz projekt jest typowo przetrzenny, co zgadza się z wymogami Rady - jako dowód wystarczy popatrzeć na olbrzymią pustą przestrzeń pomiędzy ulicami Litewską i Krzywoustego. Pomysł uważamy za genialny, jako że pustą przetrzeń można wykorzystać na wiele sposobów, na przykład instalując co 200 metrów budkę z piwem i stragan z hamburgerami. To jednocześnie potwierdza tezę, że nasza koncepcja jest programowa, bo sugerujemy pewien program, który powinien być zrealizowany.
Uważamy, że nasza koncepcja jest na najwyższym światowym poziomie i jeżeli Rada nie rozstrzygnie przetargu na naszą korzyść, to zaskarżymy ich wszystkich do trybunału w Strasbourgu. Wydaje nam się jednak, że szanse mamy dość spore, bo skarbnikiem Rady jest nasz kolega z podstawówki, a więc mamy spore plecy. Nie będziemy ukrywać: Jarek - dajemy ci 20% dochodów, tylko przyklep tą transakcję...

Filogejos  2020      Copyrights not reserved