Pomidory

Mariusz (Warszawa): Stoję dziś w kolejce w warzywniaku, a przede mną jakaś stara rura przebiera w pomidorach. Maca i maca, dotyka wszystkich po kolei swoimi brudnymi łapskami, jakby nie wiem co chciała osiągnąć. A tak poważnie: co innego wziąć w rękę by sprawdzić twardość, a co innego gnieść tak długo, aż z przyjemnie twardego stanie się nieprzyjemnie rozlazły i miękki. A szczytem kurestwa jest wbijanie pazurów przez emerytki.
Ekspert: Ty na pewno o pomidorach?

Wacław (Karpacz): Muszę się pochwalić, mój syn skończył dzisiaj 3 lata.
Ekspert: Żadne specjalne osiągnięcie. Wiele dzieci tak robi
Wacław: Ale żadne w 2 lata
Ekspert: A to ja przepraszam

Robert (Wrocław): Pracuję w fabryce przy taśmie. Zjebała nam się dzisiaj jedna z linii produkcyjnych, produkcja stanęła na 2 godziny. Przychodzi jeden taki ekspert i opierdala wszystkich, że to nasza wina, że coś popsuliśmy. Mówi, że przy prawidłowo zaprojektowanej, wykonanej i eksploatowanej linii nie powinno być żadnych awarii. A ja wam wszystkim oznajmiam: nie ma takiej rzeczy, która się nie zjebie. Jak taki z ciebie ekspert to daj przykład jednej rzeczy wytworzonej przez człowieka, która jest wieczna, w 100% niezawodna i odporna na wszystkie kataklizmy.
Ekspert: Głupota

Jacek (Kraków): Poradźcie, gdzie w Krakowie kupię tego typu klosz: klosz na lampę łazienkową "wkręcaną"? Swego czasu jak sprawdzałem w OBI to nie mieli... w Castoramie (chyba) też.
Ekspert: Słoik sobie wkręć

Beata (Piła - miasto ma się rozumieć, bo Beata nic nie piła): Jak wygląda w Polsce znak: "nawierzchnia uszkodzona"?
Ekspert: Znak, że droga została uszkodzona:
Trójkącik z ramka czerwoną a w środku na żółtym tle piersi leżącej kobiety w czarnym staniku ewentualnie gostek zrzucający tonę węgla do piwnicy.
Znak, że droga została naprawiona:
Kółko z ramką czerwoną a w środku na białym tle cyferka 40

Iwona (Kołobrzeg): Ile razy w ciągu tygodnia mam czyścić akwarium jak kupiłam napowietrzacz?
Ekspert: Wystarczy 2 razy dziennie porządnie przejechać odkurzaczem, a raz w tygodniu wyfroterować dno i będzie ok. No i nie zaszkodzi wrzucenie zapachowej kostki do wc... powinna starczyć na ok. miesiąc. Najlepsza - zapach morski.

Roman (Rzeszów): Witam, wybieram się na kilka dni na Roztocze i chciałbym zapytać tych, którzy tam byli gdzie najlepiej spać...
Ekspert: Pierwsze skojarzenie z pytaniem Romana:
Pyta pchła pchłę:
- Gdzie byłaś na wakacjach?
- Na Krecie. A ty?
- Na Azorach.
Więcej nic w temacie do powiedzenie nie mam.

Filogejos  2020      Copyrights not reserved