Trójnik

Marek (Rzeszów): Mam dziwne pytanie. Czy jest możliwe połączenie trójnika (zakończonego terminatorem) do karty sieciowej, nie bezpośrednio ale za pomocą przewodu. Konkretnie chodzi mi o umieszczenie trójnika na dachu i opuszczeniu z niego tylko jednego przewodu do karty sieciowej. 

Ekspert: Podłączenie trójnika możliwe jest. Uprzedzam tylko, że po takim podłączeniu sieć działać NIE BĘDZIE 

 


 

Stanisław (Sosnowiec): Nie piję alkoholu w żadnej postaci. Czy dobrze robię?

Ekspert: Biedaczek... znajomy, który też nie pije, spotkał się ostatnio na rodzinnym spotkaniu z ogólnym zrozumieniem, jak to wśród Polaków: "aaaa, na odwyku?..." 

 


 

Waldek: Co byście zrobili w takiej sytuacji: gość nakłamał w CV później naściemniał na rozmowie... i chcą go przyjąć do pracy... ale gość jest głupszy niż naściemniał, podjęli byście się czy nie roboty?

Ekspert: Podjąć prace. Bo mamy do czynienia z przypadkiem: mało kwalifikowany oszust ma być przyjęty przez idiotów. Więc współpraca na pewno nie będzie monotonna.

 


 

Marta: Teraz następną drukarkę Brother będę musiała wywalić, bo nie działa skaner pod Windows 8! Czy wiecie może co ma win8, czego nie ma win7? 

Ekspert: Jak to co? Problem z drukarką!

 


 

Elwira (Zabrze): Mamy problem. Większość nauczycieli mojej córki nie potrafi prawidłowo odmienić jej imienia i ciągle dostaje jakieś dyplomy dedykowane "dla Maji". Coś poradzicie?

Ekspert: Powinna przestać się aż tak starać, wtedy problem dyplomów sam się rozwiąże. 

 


 

Alfons: Pytanie do eksperta: Jakie konsekwencje grożą za odtrąbienie Policjanta z drogówki? Tylko bez filozofowania proszę

Ekspert: Mandat za używanie sygnałów dźwiękowych bez potrzeby. 

Alfons: Potrzeba była. Pies wyszedł na drogę.

Ekspert: A to przepraszam

 


 

 

Zbyszek: Jaka jest dobra książka dla kogoś kto niby zna C/C++, ale z tego powodu ze w 90% przypadków używa 10% składni języka, czasami mu to i owo z pamięci ulatuje? 

Ekspert: "Lepsze życie dzięki lecytynie i inne porady dotyczące diety", wydawnictwo NMSP i spółka.

 

Filogejos  2020      Copyrights not reserved