Nowe oblicze Filogejosa

Oto po tylu latach powróciliśmy do panteonu najsłynniejszych i najpoczytniejszych periodyków świata!
Redakcji (w nieco odmienionym, czyt. lepszym, składzie) wraz z wiekiem przybyło doświadczenia, nie zawsze tego dobrego, ale zawsze jakże przydatnego w naszym zawodzie. Akcjonariuszem i redaktorem naczelnym stał się Marcin Michałowicz, którego pojawienie się w życiu publicznym wzbudziło emocje od Helsinek po Kair i od Chicago po Smoleńsk, ze szczególnym uwzględnieniem Psiego Pola. Nowa, ulepszona formuła Filogejosa ma przyciągnąć czytelników, którzy zawsze znajdą tu coś, koło czego nie przejdą obojętnie, lecz z uśmiechem - a to jest nasz główny cel. Z czego będzie można się pośmiać? No chyba nie ma takiej rzeczy, z której nie...
Nawet jak na ekranie wyskoczy wam następujący komunikat: (patrz obrazek), to pamiętajcie, że inni mają jeszcze gorzej (możecie się o tym przekonać czytając nasze artykuły).

Co nowego w Filogejosie?
* Przede wszystkim publikować będziemy wyłącznie w Internecie. Z przyczyn ekonomicznych (spadek indeksów akcji New York Timesa i Washington Post) nie będzie więcej drukowanych wydań.
* Artykuły podzielone zostały na kategorie, które z biegiem czasu mogą się zmieniać, jak zresztą wszystko dookoła. Nie zmieni się jednak na pewno nasz kącik kulturalny, w którym nasi eksperci będą na bieżąco analizować stare i nowe dzieła znanych, mniej znanych i w ogóle nieznanych artystów (i pseudo artystów).
* Zapraszamy też do uczestnictwa w naszych ankietach: zależy nam, aby poznać wasze opinie (no może nie tak do końca, bo tak naprawdę to mamy je głęboko w d...., ale przynajmniej można sobie poprzyciskać guziki).
* Pisać może każdy! Wystarczy skontaktować się z redakcją, a damy wam głos (uwaga: to może być uzależnione od płci, wieku, poglądów politycznych, ulubionej marki samochodu, ulubionej marki piwa - tylko nie "Lech", miejsca zamieszkania, ilości posiadanych dzieci - swoich i adoptowanych, stanowiska pracy, urody żony - lub córki, upodobań kulinarnych, zmian klimatycznych na świecie i wyników Adama Małysza w przyszłym sezonie - ale tak poza tym to jesteśmy bardzo tolerancyjni i otwarci).

Witamy wszystkich starych i nowych filogejosowców! Razem stworzymy jedną wielką i szczęśliwą rodzinę (tu znowu zależy to od urody żony lub córki, ale jakoś damy radę) !!!

Redakcja Filogejosa

Filogejos powstał w listopadzie 2000 r. Początkowo miał 3 redaktorów naczelnych (nikt nie chciał być drugi), później skład zmieniał się co roku. Z powodu niskiego budżetu w redakcji pozostał tylko jeden naczelny. 3 kwietnia 2010 roku Filogejos otworzył się ponownie na świat...

Obecny skład redakcji:

Marcin Michałowicz - redaktor naczelny i wydawca
Adrian Wiśniewski - redaktor i wydawca

Kontakt:

W celu umówienia się na piwo: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

W celu powiadomienia o czymś ciekawym, względnie przesłania materiałów czy artykułu, jak również we wszystkich pozostałych celach: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jeżeli chcesz pisać dla Filogejosa, skontaktuj się z nami.

 

Wszystkie imiona, nazwiska i nazwy własne w portalu są wyłącznie fikcyjne a ich zbieżność z rzeczywistością jest czysto przypadkowa, za co Filogejos nie ponosi odpowiedzialności.

Filogejos  2020      Copyrights not reserved