Cieńki telefon

Romek: Poszukuję możliwie najcieńszego telefonu, warunek to tradycyjna klawiatura (nie QWERTY). Google wyrzuca mi jakieś dotykowe cuda albo starego Samsunga, którego i tak ciężko gdzieś znaleźć, może podpowiecie? 

Filogejos: Wybacz szczere zapytanie, ale co – w dupie chcesz go sobie trzymać? 

Czytelnik: Jak po polsku określa się potocznie drogę, na której asfalt się kruszy, która ma dużo dziur? Szukam możliwie krótkiego określenia. Droga jak szwajcarski ser?

Filogejos: Po prostu "droga". Tak jest najkrócej i każdy zrozumie o co chodzi. Dopiero gdyby w niej dziur nie było, to trzeba wyjątkowość sytuacji przedstawić w sposób opisowy. Na przykład „droga gładka jak stół”.

Waldek S.: Czy wszystkie płyty główne mają zworki ograniczające programowanie eprom biosu? Jeśli nie, to która tania płyta do AMD ma? Nie chciałbym aby wirus mógł przeprogramować bios.

Filogejos: Proponujemy najpewniejsze rozwiązanie: wydłubanie kości eprom i związanie jej nóżek łańcuchem, dla pewności umieszczonej w budzie amstaffa głodzonego przez tydzień i wychowanego kijem. Z całym szacunkiem dla amstafów i ich wlaścicieli.

Marta: Jak wiadomo banki często promocjami albo karnymi opłatami zmuszają do wydawania co miesiąc określonej kwoty kartą.Na przykład BZWBK. Żeby dostać premię 50 zł, trzeba przepuscić przez kartę 300 zł. Jest jakiś prosty sposób, żeby to zrobić bez kupowania niepotrzebnych rzeczy/usług ?

Filogejos: Oczywiście! Kupować tylko potrzebne rzeczy/usługi.

Filogejos  2020      Copyrights not reserved