Pytania do Kasi

Droga Kasiu: Mój mąż chce spróbować w łóżku trójkąta z moją najlepszą  przyjaciółką i mną.
Odpowiedź: Jest dla mnie oczywiste, ze Twój mąż nigdy nie ma Cię dość!  Wiedząc, że jesteś tylko jedna, sięga po Twoją najlepszą  przyjaciółkę,  która jest do Ciebie bardzo podobna. Wspólny seks może Was  bardzo zbliżyć.  Dlaczego nie zaprosić także współlokatorek ze studiów? Jeżeli  nie jesteś pewna, może powinnaś pozwolić mu na razie robić to ze  swoimi  przyjaciółkami bez Ciebie? A jeżeli ciągle brak Ci  przekonania, kochaj  go oralnie i przygotuj mu smaczny posiłek myśląc o tym.

Droga Kasiu: Mój mąż bez przerwy chce bym brała mu do buzi.

O: Rób to. Sperma pomoże Ci schudnąć i jest świetna na cerę. Co  ciekawe, mężczyźni wiedzą o tym. Propozycja Twojego męża jest więc  całkowicie bezinteresowna. Pokazuje ona, jak bardzo Cię kocha.  Najlepsza rzeczą, jaką możesz zrobić to zaspokajać go w ten sposób dwa razy dziennie, a potem ugotować mu jego ulubiony posiłek.

Droga Kasiu: Mój mąż spędza mnóstwo czasu z kolegami.
O: To naturalne i zdrowe zachowanie. Mężczyzna jest myśliwym, musi ciągle udowadniać swą wartość i porównywać się z innymi mężczyznami. Noc spędzona na uganianiu się za młodymi i samotnymi dziewczynami jest świetnym sposobem na odreagowanie stresu. Pamiętaj, że nic tak nie cementuje związku, jak mężczyzna poza domem przez dzień czy dwa (to także świetna okazja na posprzątanie domu)! Zobacz jak szczęśliwy jest Twój mąż, gdy wraca do domowego zacisza. To najlepsza chwila na oralne zaspokojenie go i przygotowanie smacznego posiłku.

Droga Kasiu: Mój mąż nie wie gdzie mam łechtaczkę
O: Twoja łechtaczka nie jest dla niego interesująca . Jeśli już musisz się nią zajmować, rób to sama lub poproś najlepszą przyjaciółkę o pomoc. Możesz to nagrać na kasecie video i podarować swojemu mężowi na urodziny. Aby ulżyć swemu poczuciu winy kochaj go oralnie i przygotuj mu przepyszny posiłek.

Droga Kasiu: Mój mąż nie jest zainteresowany zabezpieczaniem się.
O: Jesteś złą osobą, a z twego listu widzę, ze przydałby Ci się trening delikatności. Zabezpieczenie jest dla mężczyzny tematem stresującym i niepotrzebnie zabierającym czas. Sex powinien być dostępny dla Twego męża na każde zawołanie, bez głupich pytań o zabezpieczenie. Myślę, że znaczy to, ze nie kochasz swego męża, a on jest dla ciebie za dobry. Przestań być taka samolubna! Może uda Ci się to Mu wynagrodzić seksem oralnym i miłym posiłkiem.

Droga Kasiu: Mój mąż zawsze ma orgazm, a potem odwraca się plecami do mnie i zasypia nigdy do końca nie zaspokajając mnie.
O: Nie jestem pewna czy zrozumiałam Twoje pytanie. Może zapomniałaś ugotować mu dobrego posiłku?

Filogejos  2019      Copyrights not reserved