Asfalt i nie tylko

Marek (Gliwice): Znajomy mi opowiadał, że w jakiejś miejscowości w zimie kładli asfalt i na wiosnę okazało się, że nie trafili na podbudowę jakieś 1,5 metra i wszystko na roztopach się zapadło. Chłop na polu swoim obsianym ozimą zastał asfalt. Tak się improwizuje w tuskolandii.
Filogejos: a nam kolega kolegi sąsiada babci siostry wuja opowiadał, że w Krakowie położyli tory tramwajowe na przejściu dla pieszych bo nie trafili w podkłady, a że ciemno było to myśleli, że dobrze kładą. No i teraz tramwaje muszą czekać na zielone światło dla pieszych, żeby przejechać na drugą stronę. Tory układał ponoć osobiście Tusk

Roman (Katowice): Denerwują mnie dzieci myjące samochody na skrzyżowaniach. Czy to nie jest odpowiednie zadanie dla straży miejskiej?
Filogejos: Co? Mycie samochodów?

Dariusz (Warszawa): Wstaję dzisiaj rano, idę się odlać, myję ręce (chyba, nie pamiętam bo byłem zaspany). Syn już ogląda Pingwiny z Madagaskaru, rzucam okiem i idę robić śniadanie. Wyjmuję chleb z chlebaka, kroję. Otwieram lodówkę i wyciągam wędlinę i ser. No i teraz zagadka: czy jak na chleb kładę ser to smarować go masłem? I to nabiał i to nabiał. To prawie tak jakby wpierdalać masło z masłem. Wkurwiłem się i zrobiłem kiełbasę podwawelską na gorąco. No, ale tu znowu jest problem, bo żona do kiełbasy daje chleb z masłem, ale to kurwa bez sensu tak tłuste z tłustym.  Reasumując mam do was 2 pytania: 1) czy do kanapek z serem dawać też masło; 2) czy do kiełbasy podwawelskiej na gorąco chleb podawać z masłem czy bez?
Filogejos: Tak mi się skojarzyło: (...) na Ochocie w elektryczny i do stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak: 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie...
http://www.youtube.com/watch?v=SOHHXWxZ7L0

Dorota (Radom): Chciałam się pochwalić: po dwóch miesiącach pracy w pewnej firmie, dostałam awans na stanowisko poniekąd kierownicze, a mianowicie zostałam szefową jednoosobowego oddziału internetowego tejże firmy.
Filogejos: A ile dlugopisów składasz w godzinę?

Marian (Częstochowa): Łał, od dwóch dni mieszkam z dwoma kobietami !!! Na początku myślałem, że to poroniony pomysł, ale teraz już wiem, że jest po prostu fantastycznie !!!
Filogejos: A co, mama i babcia przyjechały na weekend?

Filogejos  2020      Copyrights not reserved