O majonezie, światłach i wielorybach

Anonimowy konsument: W Auchan nad majonezami widnieje wywieszka: "maksymalna ilość zakupionego towaru przez jednego klienta wynosi 5 sz.", a nad olejem roślinnym: "... 6 litrów". Co za skandal !!!
Filogejos: No tak, po chuj komuś 6 litrów oleju? No chyba, żeby zrobić 10 litrów majonezu...

Wiesław (Mirosławice Wielkie): Interesuje mnie odzielenie swiateł drogowych od długich - nie piszę z jakiego powodu, żebyście mnie nie zlinczowali
Filogejos: A krótkich od mijania nie chcesz oddzielić? Chociaż chyba lepiej jest oddzielić migacze od kierunkowskazów...

Jan (Kołobrzeg): Piszę w imieniu wszystkich wykształconych młodych ludzi, którzy nie mogą znaleźć pracy. Ja skończyłem niedawno wielorybnictwo i nie mogę znaleźć pracy. Ten rząd powinien się podać do dymisji !
Filogejos: A ja skonczyłem właśnie sikać i teraz umywam ręce od tego wszystkiego.

Anonim: Ostatnio jakoś przerywal internet, więc zadzwoniłem do BOK. Człowiek tam mi wyjaśnił, że tak mogło się zdarzyć z powodu ogólnopolskiej modernizacji sieci. Zapytałem, czy w związku z obniżeniem jakości usługi należy mi się jakiś abonamentowy rabat. Zaproponował złożenie reklamacji zaznaczając, że chwilowo nie może jej przyjąć, bo mu internet nie działa.
Filogejos: Pozostawimy to bez komentarza

Filogejos  2019      Copyrights not reserved