Baltazar

Internauta: Cieszę się niezmiernie, że polskie państwo wprowadziło w dniu 6 stycznia dzień wolny od pracy. Trzech Króli to symboliczne święto, które powinno nas wszystkich uczyć, że w życiu należy przede wszystkim dawać, a nie tylko brać. Przypomnę niewtajemniczonym, że wedle tradycji Melchior, król południa, przyniósł Jezusowi złoto. Kasper, król północy, ofiarował Jezusowi kadzidło. Natomiast Baltazar - czarny - król zachodu, a więc Afryki, podarował mirrę.
Filogejos: No nie wiem... Niektórzy mówią, że przy okazji zabrał złoto...

Internauta: Janusz Korwin Mikke ma bardzo zdrowe poglądy; nie lubi pedałów, nie lubi komuchów, jest zwolennikiem kary śmierci, rozliczenia PRLu, wrogiem interwencjonizmu, etatyzmu, nepotyzmu, maoizmu i debilizmu. Właściwie, mógłbym się z czystym sumieniem podpisać pod 99% jego poglądów.
Filogejos: A dla nas jest za mało radykalny

Internauta: Nie wyobrażam sobie przyjemnej wizyty w teatrze wśród tłumu, który przyszedł na spektakl tylko dlatego, że dawali darmowe bilety...
Filogejos: A ile trzeba zapłacić, żeby być godnym siedzenia na sali z tobą, mistrzu?

Internauta: Trójwymiarową telewizję - mimo że na początku jej drogi - wazelinuję. Wpadłem dzisiaj do sklepu dla idiotów po siakieś tanie czincze. Korzystając z okazji (oraz z faktu, że zmienili płytkę odtwarzaną na stoisku z telewizorem 3D  Samsunga) zarzuciłem na łeb okulary i muszę stwierdzić: akwarium rzondzi ;) Kurwa, coś niesamowitego - zarówno "dzisiejsze" rybki, jak i oglądane przeze mnie tydzień temu piłkarzyki. Szkoda, że ten bajer jeszcze tak drogi, a do tego nie ma na razie czego oglądać. Ale sądzę, że jest to technologia, która z hukiem zrewolucjonizuje branżę porno i w końcu wprowadzi onanistów w dwudziesty pierwszy wiek.
Filogejos: No gramatyka w końcu nie jest najważniejsza, gdy w grę wchodzą emocje i intymne marzenia. Filogejos życzy ci spełnienia się w życiu, nawet jeśli będzie to oznaczało trzepanie konia 24/7

 

Filogejos  2019      Copyrights not reserved